Szyba samochodowa uległa uszkodzeniu w Moczarach?

 

Kompleksowa naprawa szyb | Wymiana szyb samochodowych | Konserwacja i polerowanie szyb

 

Szyby samochodowe Moczary

W Auto-Sciema zajmujemy się kompleksową naprawą szyb samochodowych, która jest możliwa w większości przypadków, gdy są to odpryski bądź niewielkie ubytki. Jednak gdy uszkodzenie jest znaczące także jej wymianą. Pracownicy firmy to pewna i sprawdzona grupa od wszelkiego rodzaju prac związanych z szybami samochodowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiej jakości prowadzonych usług zdobyliśmy uznanie klientów. Proponowane przez nas usługi dotyczące szyb samochodowych to kompleksowa ich naprawa oraz wymiana, a także konserwacja i polerowanie. Podczas wymiany szyby czołowej wykonywana jest naprawa odprysków na szybie.

Naprawa szyb w Moczarach

Atrakcyjne ceny naprawy szyb — wiemy, że dobra cena pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny. Naprawa przedniej szyby w samochodzie ma szczególne znaczenie w zakresie naszego bezpieczeństwa. Ma na celu poprawę widoczności oraz zabezpieczenie przed dalszym pękaniem szyby od miejsca uszkodzenia. To czy w danym przypadku naprawa będzie możliwa, zależy przede wszystkim od rodzaju i lokalizacji uszkodzenia. Co ważne szyba przednia odpowiada nawet do 30% wytrzymałości konstrukcyjnej auta. Dlatego wszystkie naprawy muszą zagwarantować zachowanie jej pierwotnej wytrzymałości, a w serwisie Auto-Sciema masz na to gwarancję. Będąc na terenie Bieszczad wiedź, że w przypadku uszkodzenia szyby samochodowej możesz liczyć na sprawną jej naprawę.

Wymiana szyby samochodowej na nową

Prawie wszystkie uszkodzenia przedniej szyby samochodowej mogą być naprawione, jednak  w sytuacji, gdy nie jest to możliwe, należy ją wymienić. Wymiana szyby samochodowej jest niezbędna, gdy twoje bezpieczeństwo jest zagrożone, nie warto tego bagatelizować, bo każde małe uszkodzenie może zmienić się w groźne pęknięcie, a dodatkowo zanieczyszczenie może uniemożliwić naprawę. Wprzypadku wymiany szyby samochodowej demontażu podlegają elementy związane ze starą szybą i wklejeniu nowej szyby i ponownym montażu elementów zewnętrznych.